Każdy z adwokatów zrzeszonych w ramach kooperacji adwokackiej TOGA prowadzi samodzielną działalność gospodarczą. Dzięki temu doskonale rozumiemy potrzeby innych przedsiębiorców. Stąd też wiemy jak ważna jest szybkość w działaniu i zdecydowana reakcja na zmieniające się warunki na rynku. Mając bogate doświadczenie umiemy przewidywać zagrożenia oraz tworzyć warunki, aby ich unikać.

O interesy przedsiębiorców dbamy z pełnym zaangażowaniem. Pomagamy w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych. Bierzemy udział w negocjacjach i tworzeniu porozumień. Jesteśmy otwarci na umowy nietypowe i trudne, traktując każdą z nich jako wyzwanie. Dbając o interesy Naszych Klientów zabezpieczamy realizację umów.

Pomagając przedsiębiorcom podpowiadamy jakie są najlepsze formy prowadzenia działalności gospodarczej dopasowane do potrzeb Naszych Zleceniodawców, począwszy od jednoosobowej działalności gospodarczej, po spółki cywilne oraz spółki prawa handlowego. Wielu naszych Klientów rozwija się i z biegiem lat odnosi znaczące sukcesy. W takich sytuacjach służymy radą w procesach nabywania spółek, ich przekształcania, czy kupowania całych przedsiębiorstw.

Służymy pomocą również w sprawach dotyczących windykacji należności, czy roszczeń pracowniczych. Naszych Mocodawców reprezentujemy w licznych postępowaniach sądowych.

Interesy Naszych Klientów chronimy także broniąc należnych im praw własności przemysłowej, czy pomagając w sporach z zakresu nieuczciwej konkurencji.

Skupiając Kancelarie z różnych stron Polski oraz dysponując Biurem w Berlinie jesteśmy w stanie w sposób szyki i kompleksowy świadczyć usługi na rzecz przedsiębiorców. Wśród Nas są fachowcy z różnych dziedzin prawa, co pozwala Nam na bogatą wymianę doświadczeń oraz znalezienie optymalnych rozwiązań, dla problemów z jakimi spotkali się nasi Klienci.

Będzie nam miło odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania.